Меню
МЕНЮ
Останній герой, або ж забіг Kyiv Last One Standing 2020
Як собі дати раду? Рекомендації Олександра Скорохода
В чому особливість цієї події?
Це ультрамарафонські перегони на вибування. Учасники повинні подолати коло довжиною 6706 метрів менш ніж за одну годину. Якщо ж вам вдалось подолати дистанцію, до прикладу, за 40 хв. - 20-ть що залишились в запасі - відпочиваєте/відновлюєтесь.
Минулорічний переможець пробіг аж 34-ри кола (а це, 34 години бігу!).
В боротьбу за звання "непереможного" цього року вступає і наш атлет - Олександр Скороход.
В Сашка амбіції пробігти 50-55 кіл.
Хоча подолати 6,7км за годину - можна і пішки, це не означає, що організм не буде витрачати на це енергії. Тому орієнтуючись на власний ультрамарафонський досвід та поради учасників Backyard Ultra - він планує підкріплюватися невеличкими порціями протягом кожного кола: енергетичними гелями (діє протягом 45 хв) і енергетичними батончиками Nutrixxion та сухофруктами/горішками.
Орієнтовно після 12 годин гонки почну використовувати гелі з кофеїном (Nutrixxion) або ж енергетичний напій XX-Nytro, а також - протеїнові батончики (Nutrixxion).
Кофеїн - хороший стимулятор нервової системи, що особливо актуально вночі.
А білок - може бути використаний як джерело додаткової енергії та частково для відновлення пошкоджень у м'язах, яких з кожною годиною на ногах буде накопичуватися все більше.
Для того, щоб трохи знімати напруження м'язів - планую також кожні 4-6 годин випивати ампулу магнію (Nutrixxion).
Водно-сольовий баланс буду підтримувати за допомогою води та ізотоніку Endurance (Nutrixxion).
Після 12 годин бігу ізотонік планую чергувати з напоєм для відновлення Recovery. Перевага рекавері в тому, що він містить у своєму складі ще й суміш пептидів та амінокислоти ВСАА, які можуть бути легко залучені у енергетичний метаболізм або знов-таки для репарації пошкоджених тканин.Певен, що наявність плану харчування-гідратації для такої тривалої ультрагонки дуже важливе, і буде одним із основних факторів для загального успішного виступу.
Усім бажаю чудових результатів, до зустрічі!
Вам також може бути цікаво
Вам також може бути цікаво