Меню
МЕНЮ
L-carnitine
для жінок, чоловіків, веганів, хуліганів і літніх людей!
Вам знадобиться 4 хв. для прочитання цього тексту
Довкола теми L-карнітину крутиться стільки міфів: баночка з магічними таблеточками, не менше! Виробники один за одним все більше додають в рекламу сексизму, ейджизму, веганів та сперми.
Б'ють точково і нічого не пояснюють! А ми розставимо усе по полицях:)
Для початку варто розібратись, як він працює?

Якщо ви вирішите приймати таблетки
L-карнітину та очікувати чудової фігури, то ви помилились адресою. Адже, щоб речовина почала здійснювати свою функцію потрібно «натякнути» своєму тілу, що йому дуже потрібна додаткова енергія з резервів в жировій тканині, а для цього потрібно влаштувати істотний стрес організму (тренування) і знизити рівень глікогену в крові (дієта, спрямована на дефіцит калорій).
L- карнітин — вітаміноподібна речовина, яка синтезується у печінці та нирках і забезпечує транспорт жирних кислот крізь мембрану мітохондрій.
Тоді жирова клітина під дією певних гормонів починає ділитися своїми запасами, які повинні потрапити в місце перетворення їх в енергію, а саме в клітинну мітохондрію. В цей момент достатня концентрація карнітину в крові забезпечує процес спалювання жиру.
Є в речовини й інша сторона медалі, без фізичних навантажень карнітин лише збільшує апетит.
Також, варто зазначити, що тренування ПОВИННІ БУТИ циклічного виду: біг, їзда на велосипеді, плавання, веслування, тощо.
Всього 1-2 г L-карнітину на добу значно знижують травмування м'язів під час напружених тренувань і прискорюють їх відновлення. Крім того, було доведено, що L-карнітин зменшує біль у м'язах, зводячи до мінімуму ризик не встати з ліжка після важкого тренування.
Недавнє дослідження (джерело – Journal of Physiology), в якому були залучені 14 волонтерів протягом
9 місяців, підтвердило, що регулярне вживання L-карнітину як харчової добавки підвищує ефективність використання жиру, як джерела енергії. Учасники дослідження показали на 11% кращі результати у порівнянні з контрольною групою.
Джерелами карнітину можуть бути не всі харчові продукти, найбагатші карнітином продукти тваринного походження: свинина, яловичина, риба, м'ясо птиці, молоко і різні молочні продукти.
Рослинна їжа містить невелику кількість карнітину, тому вегетаріанці, вегани та сироїди потребують додаткове джерело надходження амінокислот.
Nutrixxion пропонує L-carnitine в таблетованій формі. Така форма забезпечує більш комфортне приймання, оскільки ви точно знаєте вагу кожної таблетки.
Крім того, ця речовина міститься у різних формах майже у всьому харчуванні Nutrixxion.
До прикладу, гелях. Проте, детальніше щодо гелів, ми проінформуємо в наступній статті :)
Ілля Кива б зараз заволав гучним " ТЕ-С-ТО-С-ТЕ-РО-Н!" і хоч раз він би вигукнув це в тему! Вчені з Університету Коннектикуту виявили, що
L-карнітин збільшує кількість рецепторів тестостерону, відомих як рецептори андрогену, всередині м'язових клітин. Зокрема, дослідники з'ясували, що це допомагає підвищити гормональну реакцію на фізичні вправи. Чим більше цих рецепторів у ваших клітинах, тим більше тестостерону може зв'язуватися з ними і стимулювати ріст м'язів та збільшення сили.
Літні люди, також оцінять дію карнітину, адже він підвищує розумову та фізичну енергії. Вона служить потужним антиоксидантом і попередником ацетилхоліну – нейротрансмітера пам'яті і навчання. Крім того, добавка підвищує рівень серотоніну і норадреналіну – нейротрансмітерів, які приносять нам відчуття добробут і щастя. Також корисно приймати
L-карнітин для поліпшення ясності розуму, настрою, концентрації уваги та пам'яті.
Тож, тепер на день народження родичам замість банальних "щастя-здоров'я", даруйте банку
L-карнітину. Буде не словом, а ділом!


Вам може бути цікаво
Переглянути всі статті блогу