Меню
МЕНЮ
ГІД ПО ХАРЧУВАННЮ
Звісно, ти можеш обходитись й зовсім без спортивного харчування і ми певні, що ти пробігав чи проїжджав/пропливав змагання з хорошим результатом до цього часу. Проте в нас є ряд аргументів, які переконають, що за професійним спортивним харчуванням теперішнє і майбутнє:

- Насамперед, без грамотної підтримки тіло швидше зношується та старіє. І якщо сьогодні ти можеш подолати перегони без нічого (воді/бананах/каші/макаронах/шоколадках) без відчутних негативних наслідків, то через декілька років виснаження організму дасть про себе знати — ти ймовірно не зможеш відновитись.

- Від традиційної їжі запаси швидкої енергії стрімко вичерпуються. Тому твоєму організму потрібна систематична підзарядка. Харчування Nutrixxion збагачене більшою кількістю вуглеводів, амінокислот та вітамінів й не містить ніяких зайвих жирів та непотрібних речовин.

- Також, Nutrixxion використовує лише натуральні продукти, що входять до його складу. Харчування готують на основі звичних нам продуктів: молоко, злаки, соя, тощо. Якщо немає індивідуальної непереносимості якогось зі складників — харчування повністю безпечне і як бонус — смачне!

Отже, тепер коротко про те, що ми рекомендуємо їсти до, під час та після тривалих фізичних навантажень.
ПЕРЕД СТАРТОМ
За 20-ть хвилин до старту рекомендуємо енергетичний батончик. Це спеціальна суміш простих і складних вуглеводів, ідеально збалансована для тривалого живлення організму під час навантажень. Вони містять суттєво менше жирів і зайвих компонентів і на довше (а саме: 3-4 години) утримують відчуття ситості. До вашої уваги, сім смаків!

Більш детально про батончики та як вони діють можна почитати тут: http://nutrixxion.com.ua/energybar

Якщо є проблеми з судомами — шот Magnesium з вітаміном В6 тобі в поміч. Містить 375 мг магнію, який є важливим мінералом для м'язів. Окрім запобігання корчів, сприяє зниженню втоми підтримує функціонування м'язів та кісток.

Шот місткістю 60 мл, збовтуєте і випиваєте весь. Звісно ж, краще споживати курс Магнію. Випиваєте його в ніч перед змаганнями, або ж на самій події, коли виникне така потреба.

Також, перед стартом можна з'їсти L-carnitine - вітаміноподібна речовина, яка перетворює жирові клітини на енергію та зменшує біль у м'язах, зводячи до мінімуму ризик не встати з ліжка після важкого тренування.

В чому суть L-carnitine та як він діє можна почитати тут:
http://nutrixxion.com.ua/l-carnitine
ПІД ЧАС
Під час навантажень вам необхідне "пальне" - енергетичні гелі. Завдяки їхній маленькій формі, їх можна швидко їсти на ходу. Спеціальна комбінація вуглеводів дозволяє гелю моментально засвоюватись в організмі і слугує миттєвим та ефективним поповненням енергетичних запасів. Діяти починає з 7-ї хвилини і працює протягом 45-и хвилин. Завжди рекомендуємо брати на 1 гель більше про запас.

В нас є три види гелів: звичайний, з однією порцією кофеїну та подвійною. Останні дають додаткову стимуляцію та бадьорять. Nutrixxion використовує кофеїн з екстракту гуарани, що значно краще засвоюється ніж кавовий аналог.

Більш детально про гелі та чим вони круті можна почитати тутка: http://nutrixxion.com.ua/energygel

Крім гелів, під час тривалих фізичних навантаженнях рекомендуємо розвести ізотонік - спеціальний спортивний напій, що являє собою суміш електролітів, вітамінів та простих вуглеводів. Він створений для того, аби поповнювати запас рідини в організмі спортсмена, втрату солей та вуглеводів під час тренування. Спортивний напій окрім збалансованої суміші вуглеводів містить важливі мінерали, вітаміни, амінокислоти (BCAA) та L-карнітин.

Якщо є питання щодо ізотоніків, всі відповіді знайдете ось тут:
http://nutrixxion.com.ua/izotoniknutrixxion

Час енергетику XX-Nytro з бета-аланіном.

Цей енергетичний шот із високим вмістом кофеїну, гуарани та аланіну стимулює організм консолідувати сили у відповідний час. Тобто, дає добрячий поштовх, підвищує працездатність та концентрацію. Не містить цукру та жирів!
ВІДНОВЛЕННЯ
Коли ви вже чуєте гул вболівальників, оплески та вітання ведучого і перед носом майорить стяжка "Фініш" - протеїновий батончик для відновлення! Або протягом 15-ти хвилин після фінішу. Здоровий низькокалорійний перекус і джерело якісного протеїну для відновлення м'язів. Тут надзвичайно малий рівень цукру. Доступний в чотирьох смаках.

І не забувайте про Recovery! Цей напій (йде в порошковій формі) містить незамінні амінокислоти, комплекс вітамінів та мінералів, що допомагає швидко зняти відчуття втоми та детоксикації організму. L-аргінін, який входить до складу напою, виводить із організму кінцевого продукту розпаду відпрацьованих білків.

Як не склеїти ласти від перевтоми та чим тут допоможе Recovery можна дізнатись тут: http://nutrixxion.com.ua/recovery
Вам може бути цікаво