Меню
МЕНЮ
Нехай прибуде з тобою сила енергетика Nutrixxion XX-Nytro!
Вам знадобиться 5 хв. для прочитання цього тексту
Ви знали, що дефіцит води в 2-4 % здатний знизити ефективність силового тренування людини на
28 %, а її фізичні можливості – на
48 %? Також дефіцит води проявляється у наростанні втоми.
Зневоднення не тільки знижує спортивні результати, але й продовжує час, який необхідний для подальшого відновлення організму спортсмена. Якщо не поповнити запаси рідини безпосередньо після закінчення тренування, то ваша спортивна працездатність в найближчі кілька днів впаде, а довгостроковий стан здоров'я може опинитися під загрозою. Необхідно звернути увагу на ще один важливий аспект. З кожним літром поту відбувається втрата від 1 до 4 г. натрію, а також деяких інших мінеральних компонентів, таких як калій, кальцій, магній, залізо.

Відповідно до рекомендацій
Наукового комітету з харчування Європейської комісії від 2001 р. всі продукти для харчування спортсменів умовно поділено на чотири категорії: А, В, С і D.
Найбільшу науково доведену ефективність мають продукти категорії В. Сюди відносять напої, які дозволяють поповнювати запаси рідини в організмі, підтримувати нормальний рівень глюкози в крові й забезпечувати м'язи енергією.
Енергетичний напій повинен забезпечувати енергією працюючі м'язи, підтримувати чи покращувати працездатність організму, компенсувати втрати рідини при фізичних навантаженнях.
Вони є стимуляторами нервової системи, прискорювачами енергетичного обміну та покращують концентрацію.

Nutrixxion представляє у своїй харчовій лінійці енергетичний напій Nutrixxion XX-Nytrо з аланіном (60 мл). Він містить високий вміст кофеїну, гуарани та аланіну стимулює ваш організм консолідувати сили у відповідальний момент. Підвищує працездатність та концентрацію.
Рекомендована доза: 1-2 шоти (60 мл) на день. (з проміжком не менше 60 хвилин)
Навіщо атлету потрібен енергетичний напій Nutrixxion XX-Nytro?

Цей напій підвищує концентрацію уваги, активність центральної нервової системи, що особливо важливо при заняттях спортом. Усуває дію аденозину, що викликає відчуття сонливості. Допомагає досягти цілей тренувань за короткий час. Додасть сили шляхом стимуляції виділення норадреналіну. Збільшує витривалість.

Кофеїн в енергетичному напої, біологічно активна речовина, що підіймає рівень жирних кислот. Під час занять спортом, кислоти служать підживленням для тіла замість глікогену. Тож, ви можете довго тренуватися без почуття втоми.

Кофеїн (а його в шоті 250г. на 100 г.) позитивно впливає на когнітивні функції людини, пам'ять. Інгредієнт кави уповільнює руйнування мозкових клітин. Діє на серцево-судинну систему, підіймає знижений тиск до норми. Впливає на виділення серотоніну, підіймає настрій, знімає стрес.
Для спорту така добавка є легальним допінгом. Шляхом широкого спектра дії підійде для стимуляції розумової діяльності.

Важливим додатком в напої є й аланін. Завдяки йому в організмі відбуваються наступні зміни: м'язи скорочуються з більшою швидкістю і силою, з'являється більше енергії, регулюється рівень цукру в крові, зміцнюється імунна система.
В чому різниця між гелем із подвійним кофеїном та енергетиком XX-Nytro?

Таке запитання ми часто отримуємо від вас на виставках та в повідомленнях.
Різниця в складі та ефекті впливу. Детальніше про гелі ви можете прочитати тут.
Вам також може бути цікаво