Меню
МЕНЮ
Як не склеїти ласти від перевтоми?
Вам знадобиться 5 хв. для прочитання цього тексту
За старою школою багато людей досі відновлюються пивом або ізотоніком, проте в цих напоїв геть інше завдання щодо нашого організму.

Якщо вплив ізотоніка корисний, детальніше можна ознайомитись в цій статті. То щодо попсового пива, Доктор Matthew Barnes, головний дослідник впливу алкоголю на відновлення після фізичних навантажень в Університеті Массей Нової Зеландії, вважає, що алкоголь негативно впливає на здатність організму синтезувати глікоген з вуглеводів та білка м'язів, що необхідно для зцілення і зростання м'язових клітин. Ознайомитись з дослідженням можна тут.
Правильний відпочинок після тренувань є не менш важливим, аніж самі фізичні навантаження. Влаштувати відпочинок організму важливо не лише професійним спортсменам, а й простим аматорам та початківцям, адже через його відсутність виникає загальна втома, болі в м'язах та навіть зниження імунітету.

Любителям потрібно надавати більше уваги відновленню, аніж професійним спортсменам. Це пов'язано з тим, що організм спортсменів звик до великих та постійних навантажень. Такі люди щодня дотримуються одного й того самого режиму, що дозволяє їм постійно перебувати в тонусі.
За даними досліджень, при фізичних навантаженнях, попри звичайну їжу, потрібно ще додатково вживати різноманітні біологічно активні добавки для подальшого відновлення організму.
Ми рекомендуємо до вживання Nutrixxion Recovery.
Дуже крута штука!

Recovery містить вітаміни, які прискорюють метаболічні реакції, а значить відновлення, мікроелементи, електроліти, які допомагають відновити водний баланс (по-суті, як в ізотоніку) та вуглеводи.
Проте, найцікавіше це те, що Recovery містить замість звичного білка, комплекс ВСАА та суміш пептидів, основна фішка яких, це швидше засвоєння.
А тепер зануримось глибше у всю цю каламуть. Спочатку варто розібратись із найважливішим тут компонентом - пептидом.

Пептиди - це біологічно активні добавки, які сформовані двома (і більше)амінокислотами, об'єднані за допомогою води в ланцюжки.
За хімічним складом пептиди це маленькі білки.

Наприклад,
* Дипептид складається з двох амінокислот, з'єднаних в один ланцюжок;
*Три-пептид - являє собою три амінокислоти, з'єднаних двома пептидними зв'язками.
Такі і більшого розміру з'єднання (до 20 амінокислот у складі) називають короткими пептидами. Саме такі пептиди в спорті застосовуються найбільше.
Пептиди складаються з амінокислот, які використовуються в обмінних процесах.
У юному віці відтворення всіх необхідних елементів для життєдіяльності тканин досить налагоджена. Однак разом зі дорослішанням, яке супроводжується різним ступенем впливу на організм зовнішнього середовища, амінокислот для відновлення зруйнованих клітин не вистачає.

Наприклад, речовини, що впливають на зростання, із віком, зменшуються природним чином при витраті їх на фізичні навантаження. Таким чином, активні заняття спортом провокують перевитрату природного рівня пептидів, що надалі викликає порушення в роботі людських тканин.

Відповідно, щоб уникнути зносу організму, спортсмени поповнюють за допомогою Recovery природні запаси пептидів і амінокислот.
При достатній кількості потрібних амінокислот, організм легко відновлюється після стресів і перевантажень, протистоїть інфекціям і ГРВІ, старінню та онкологічним захворюванням.
На відміну від протеїну, маленькі пептиди легко проникають в тканини й клітини та миттєво включаються в регенерацію (відбудову) органів. Їм не потрібен процес попереднього розщеплення.

Також пептиди є більш стійкими сполуками, ніж амінокислоти, скріплені водневим зв'язком. Тому їх можна використовувати для спрямованого впливу на конкретні органи.

Наприклад, пептиди глутаміну і креатину (найбільш широко вживані серед спортивних пептидів) засвоюються дуже швидко і не мають побічних ефектів.

Їх використовують для регенерації органів і тканин. А в достатній кількості вони відмінно запускають процеси омолодження.
Основні продукти пептидів в спорті - пептидні біорегулятори бронхоген, кардіоген і тестаген.

Перші два препарати стимулюють роботу легенів, серця і судин, а третій використовується для формування м'язової маси у чоловіків і жінок, щоб уникнути перевитрати ресурсів власного організму.
Підсумовуючи, Nutrixxion Recovery - це поєднання ізотоніка + пептиди + амінокислоти BCAA і все це = швидке, корисне та якісне відновлення.

В нас Recovery представлений в формі порошку. І доступний в банці (700 г) або ж в стіках (35 г).
З детальним та повним складом можна ознайомитись в описі до товару.
Обирайте зручне для вас упакування та будьте сповнені енергією з Nutrixxion!
Відновлюючий напій Recovery Orange (порція 35 г)
Відновлюючий напій Recovery Orange (700 г)
Вам може бути цікаво
Переглянути всі статті блогу