Меню
МЕНЮ
EAT BETTER, BE FASTER!
Вам знадобиться 5 хв. для прочитання цього тексту
Наше життя сповнене шаленим ритмом, тож зачасту в нас зовсім не залишається часу для повноцінного прийому їжі та слідкування за власним раціоном. Шоколад або бутерброд в ролі перекусу лише погіршують ситуацію: організм насичується не енергією, а зайвими жирами.

Спортсмени, також частенько люблять "згрішити"/винагородити (потрібне підкреслити) себе чимось смачненьким за кожну пробіжку, похід у спортзал і т.д. Спрацьовує мислення на кшталт: "Я сьогодні наїмся усяких смаколиків, а завтра відпрацюю ", але ж ви стаєте від цього повільнішими та слабшими.
У цій ситуації краще скористатись альтернативою для перекусу - енергетичними батончиками. Концентроване джерело енергії та вітамінів.

Нижче ми також розповімо, як не натрапити на псевдофіто чи псевдонизкокалорійні енергетичні батончики та чому Nutrixxion з ними навіть порівнювати не варто.
Злакові батончики NUTRIXXION - це високоенергетичні фруктово-вівсяні батончики зі спеціальною вуглеводною сумішшю та вітамінами.

Завдяки унікальному співвідношенню сухофруктів та злаків – батончик має м'яку консистенцію, не викликає розладів шлунку, що дозволяє споживати його на ходу не перериваючи самої активності.
Дієтологи рекомендують вживати ці смаколики у якості перекусу між основними прийомами їжі, або як альтернативу здобу, солодощам та шоколаду.

На відмінну від енергетичних гелів (швидких вуглеводів), енергетичні батончики — це повільні (складні) вуглеводи.
Складні вуглеводи, на відміну від простих (швидких) вуглеводів, в процесі травлення віддають свою енергію організму поступово – саме тому їх ще називають «повільними». По суті, складні вуглеводи складаються з довгих і складних ланцюжків складових молекул.
Їх молекули містять від трьох до декількох тисяч моносахаридів, тому їх засвоєння відбувається поступово, у міру витрачання енергії в організмі.

Найбільш важливо складні вуглеводи приймати перед початком тренування в кількості не менше 40 грам.
Проведені дослідження показали, що витривалість спортсменів підвищується, а жир краще спалюється при споживанні повільних вуглеводів безпосередньо перед початком тренування. Ми завжди рекомендуємо вживати наші батончики за 40 хв. - 1 год. до старту.

Повільні вуглеводи підтримують стійкий рівень енергії і допомагають зберігати почуття насичення тривалий час після їжі. Також за їх рахунок можна скоротити споживану кількість калорій, що допоможе вам худнути, але при цьому мати досить енергії для проведення тренувань.
Співвідношення між моно- та полісахаридами в енергетичних батончиках дозволяє організму отримувати енергію практично моментально і рівномірно протягом ще 20-40 хв залежно від інтенсивності фізичної активності.

Крім того, наявність батончиків з різноманітними смаками від фруктових до солоних, дозволяє обрати ті, які найбільше до вподоби та чергувати їх протягом тренувань чи змагань.
Як обрати якісний енергетичний батончик і відсіяти від себе фейковий злаковий непотріб?

- Перевіряйте розмір порції - споживайте не більше 60 - 90 г вуглеводів на 1 годину навантаження:
- Перевірте, щоб батончик містив не більше 5 г. жиру на 200 калорій. Nutrixxion батончик містить 3,8 г. на 201 кл.
Жир уповільнює травлення, що може привести до відчуття тяжкості і нудоти під час навантаження;
- Деякі батончики досить липкі (а наші ні ;)) і можуть приставати до зубів. Після вживання батончика обов'язково прополощіть рот водою. Ще краще після тренування почистити зуби;
- Обирайте ті енергетичні батончики, які не містять гідрогенізовані жири;
- Без штучних барвників;
- Найкраще, коли енергетичний батончик містить в складі: сухофрукти, арахіс, родзинки.
- Компактний розмір, а спеціальна перфорація на упаковці батончика – дозволяє легко відкривати находу.
Енергетичні батончики NUTRIXXION в першу чергу підходять для вживання до та під час фізичних вправ. Злаковий батончик NUTRIXXION містить близько 35г. вуглеводів.

Ми рекомендуємо вживати:

  • 1 батончик за годину перед початком фізичної активності;
  • 2 батончики протягом години під час фізичної активності, залежно від інтенсивності навантаження.
Хоча енергетичні батончики спершу вживали спортсмени у велоспорті, сьогодні їх використовують як швидке та доступне джерело енергії любителі, спортсмени як циклічних (біг, тріатлон та ін.) так і командних видів спорту, таких як футбол, хокей на льоду, гандбол, а також і в плаванні, мото- та автоспорті.
Вам може бути цікаво