Меню
МЕНЮ
Зберігайте спокій та відновлюйтесь!
Всім протеїн, guys!
Вам знадобиться 4 хв. для прочитання цього тексту
Люди дуже люблять стереотипи. Погодьтесь, що надзвичайно зручно, не колупатись, розбиратись у темі, а просто прийняти закорінене кліше.

Така ж доля не оминула протеїн, адже багато людей щиро переконані, що цей напій потребують лише перекачані чоловіки, що боком входять в дверний прохід і проживають в спортивному залі.

Заперечуємо!

Стверджуємо, що протеїн потрібен і бігунам, і велосипедистам, і мотоспортсменам, і плавцям, і футболістам.
Підсумовуючи, усім людям, котрі посилено фізично виснажуються на тренуваннях чи змаганнях.
Протеїн (білки) - це високомолекулярні органічні речовини, що складаються з ланцюжка альфа-амінокислот. Деякі з цих амінокислот є «незамінними», оскільки наш організм не в змозі їх синтезувати самостійно.
Єдина можливість отримати «незамінні» амінокислоти це правильне спортивне харчування.

Також, протеїн допомагає позбутись зайвої ваги, підтримує здоров'я опорно-рухового апарату, знижує ризик серцево-судинних захворювань, допомагає набрати м'язову масу.
Він добре засвоюється в організмі, дозволяючи ефективно закрити метаболічне вікно після навантажень, і допомагає йому швидше і легше відновитися до наступного тренування.
Ми складаємось із білків. З білка складаються м'язи, внутрішні органи, гормони, які керують процесами життєдіяльності. Білки колаген та еластин знаходяться в кістках та сухожиллях. Наші клітини постійно оновлюються, тож будівельний матеріал для нових клітин повинний періодично надходити в організм.

Для атлета необхідне щоденне надходження 1,2 г. - до 2,2 г протеїну на кілограм ваги. До прикладу. ви важите близько 70-ти кг. отже, вам необхідно мінімально 70-ть гр., а краще 140 г. протеїну. Так, буде краще для відновлення та росту м'язів.
Через відсутність в організмі потрібної кількості білка ваш організм буде спалювати власні м'язи, щоб отримати необхідні для життєво важливих органів амінокислоти.

Як завжди, важливо не переборщити! Надлишок білка організм спалюватиме і травитиметься аміаком (продукт розпаду білка). Печінка перенавантажиться, а організм окислиться. А він в такому стані гірше засвоює кисень і ми швидше старіємо.
Які незамінні кислоти мітить білок?

 • Лейцин — допомагає знизити рівень цукру, зупиняє руйнування м'язових тканин при навантаженнях, стимулює спалювання жирів;
 • Фенілаланін — допомагає лікувати депресії, та хронічні болі;
 • Лізин — допомагає виробляти антитіла, зміцнює імунітет, стимулює вироблення колагену та гормону росту;
 • Валін — забезпечує нас енергією та регенерує м'язові тканини. Необхідний для нормального функціонування мозку;
 • Триптофан — бореться із безсонням, знижує рівень холестерину, стабілізує апетит, виробляє серотонін та вітамін В3;
 • Ізолейцин — підвищує витривалість, синтезує гемоглобін, регулює рівень глюкози;
 • Метіонін — виводить жири та токсини;
 • Треонін — відповідає за міцність кісток, м'язів. Продукує нормальну роботу нервової, харчової, кровоносної та імунної систем.
 • Аргінін — необхідний, коли організм росте, хворіє, старіє. Зменшує шар підшкірного жиру.
   Зазвичай протеїновий порошок виробляють із відходів молочної продукції (молочної сироватки). По суті, це сухе молоко, тільки покращене.
   Nutrixxion ж розробив Whey Isolate 100. Це високоякісний ізолят сироваткового білку (з дуже високою часткою аргініну, що прискорює відновлення м'язів та сприяє збільшенню їхньої маси та сили). Наявність у складі протеїну вітамінів B1, B2, B6, B12 та C – забезпечує покращення протікання метаболічних реакцій.

   Ефективно вживати безпосередньо після тренування та незадовго до сну, у вигляді протеїнового шейку.

   Ми рекомендуємо вживати так:
   • 2 мірні ложки Whey Isolate 100 (30 г) розчинені в 300 мл молока за 60 хвилин до і одразу після фізичної активності
   • 4 порції на день.
   Протеїн Whey Isolate NUTRIXXION може вживатися всіма атлетами для яких важливо посилити регенерацію м'язів, нарощування їхньої маси та силові показники. Крім того, протеїновий ізолят Whey Isolate буде ідеальним доповненням до збалансованого харчування всіх, хто хоче контролювати або ж знизити свою вагу.

   Протеїнові батончики NUTRIXXION - це низькокалорійні продукти з високим вмістом білка (близько 32%) та низьким вмістом цукру лише 1,5 г/батончик. У поєднанні зі збалансованим харчуванням та достатній фізичній активності протеїновий батончик є чудовим доповненням до дієти, для тих, хто активно займається спортом або ж намагається скинути зайву вагу. Протеїнові батончики можна вживати як перекус чи солодкий снек, покращуючи відновлення м'язів з мінімальним набором додаткових калорій.

   У Nutrixxion представлені 4 види смаків батончиків: кокос, чізкейк, ірис, шоколадно-карамельний.
   Вам також може бути цікаво