Меню
МЕНЮ

Ukrainian Gravitу

Гори по коліна, коли знаєш навіщо тобі туди
Мене завжди захоплювало, коли люди з дитинства визначались із майбутньою справою свого життя і з того часу йшли за покликом своєї мрії. Здавалося б, усвідомлення таких речей з'являється з віком і досвідом. Проте, завжди є винятки з правил.

Хлопці з "Ukrainian Gravity" вже в чотирнадцять настільки захопились своїм хобі, що з раннього віку визначили свій шлях, який є великим кроком для розвитку велоіндустрії.
Два підлітки.
Даунхіл (від англ. Down — вниз та hill — гора)
екстремальна гоночна дисципліна гірського велосипеда, суть якої полягає в проходженні траси на певний час.
Типова траса даун-хілла містить в собі різні ділянки — круті спуски, різкі повороти (контрнахили), нерівності у вигляді ям і горбів, каменів і коріння дерев, іноді вибудовують складніші перешкоди у вигляді біг-ейрів і дропів.
Все почалось із даунхілу.
В час, коли розпочинали Сашко та Орест - Україна лише "знайомилась" із "позашляховою" дисципліною. Змагання тоді не назвеш масовими, проте траси були достатньо технічно та фізично складними. Природа посприяла :)
А от закордоном вже справжнє "пекло"! Дорога відрізняється від української. Вона значно ширша і більш швидкісна. Доводилось швидко адаптовуватися. Конкуренція також відрізнялась – на заїзди реєструвалось близько 300 учасників (зараз кількість ще зросла). Кожен з них мав серйозний досвід та вміння.
Dawnhill Specialized
Хлопці ще підлітками познайомилися на тренуванні до Чемпіонату України в Пилипці на Закарпатті у 2013 році.

Особливість змагань, у тому що траса підвищеної складності: на ній і велика кількість стрімких спусків, несподівані контрнахили, кам'яні секції, трампліни, вильоти, і звісно ж, коріння дерев. Щоб полоскотати нерви :)
Швидкість розвивалась до 60 км. на годину!
От хвиля спільного захоплення й накрила.
Specialized
Роки минали.
Юнаки брали участь в більш, аніж 70-ти стартах, серед яких Кубки Світу та Європи, Континентальні Чемпіонати та Чемпіонати України. Здобували перемоги та нові титули. Маючи великий спортивний досвід, зреалізували себе як професіонали.

У 2017-му почала зароджуватись ідея створення команди "Ukrainian Gravity".
"UG" зараз - це не лише спортивна команда – це бренд, креативного контент-кріейтингу, велошколи та будівництва трейл-трас. Команда зацікавлена в розвитку не лише велоспорту, а й в інших видах спорту: лижах, скелелазінні, туризмі.
Проект спрямований на популяризацію активного та здорового способу життя.

"Першим великим командним кроком була поїздка в Словенію 2018 році.
Тоді , як менеджери Bukovel Bike Park, ми розпочали плідну співпрацю з Bike Park Kranjska Gora. Познайомилися з багатьма зарубіжними партнерами та перейняли новий досвід щодо розбудови парку. Ми успішно провели декілька велошкіл Ukraine Gravity Bike School в Україні та закордоном.
Випустили власну лінійку інструментів для будівництва трейлів Ukraine Gravity Tools та лінійку брендованого одягу." -
ділиться Орест.
Байк-стенд
Інструмент для копання трейлу
Головні убори "Ukrainian Gravity"

Коли тебе пре твоя справа, страшенно хочеться передати свою любов в маси. Щоб кожен міг "приміряти твої окуляри" і подивитись на те діло твоїми закоханими очима.
Серце окрилила задумка, зняти фільм "Black Soil". І якщо в команді були перемінні настрої, сумніви ж ніхто не відміняв, то Сашка амбіції скосили наповал будь-яку тривогу.

Два роки, Ukrainian Gravity працювали над першим професійним, повнометражним, українським велосипедним фільмом. Відкрили для глядачів становлення України як країни нового формату на міжнародній арені туризму та відпочинку .

І ось, така довгоочікувана мить прим'єри! Фільм на великих екранах у 11-ти містах нашої країни.
Сотні очей впивалось в історії та мальовничі картини, смакували момент. І дякували, аплодували та надихались.
Повні зали спраглих знати більше про екстрим, дали розуміння, що є сенс продовжувати розвивати розпочате.
Згодом Орест домовився про співпрацю із представниками автосалону Land Rover-Jaguar. Так з'явились два нові проекти "Discover Ukraine" та "Mountain Isolation". Дрім-тім проїхали майже 300 кілометрів через три області України практично з повною відсутністю асфальтного покриття. Крайнім пунктом перед поверненням до Львова, обрали с. Врублівці - одне з наймальовничіших місць на березі Дністра. Вузька ґрунтова дорога зі стрімкими обривами довела до усамітненого берега. Насолодитись роликами можна тут:
DISCOVER UKRAINE
MOUNTAIN ISOLATION
В офісі звичний день: клацання клавіатури гучністю перебиває рій думок.
Іконка "gmail" зашарілась оранжевим сповіщенням.
Хлопці, на перегляд фільму яких нас нещодавно збирав співробітник зацікавлені в співпраці.

Співпадіння? Не думаю.

Запрошуємо в гості, щоб обговорити спільні плани та просто потеревенити про своє.

Звісно, ж з такими навантаженнями як в них щодня - енергетична підтримка, "те, що лікар" прописав.
Тож, весь 2020 рік вилився у спільні мандри, що зафільмовані в "Discover Ukraine Svydovets" та "Ukraine Gravity на Найвищій Точці Нижньої Австрії".
За цей час Nutrixxion усією командою з захватом спостерігали за ростом та талантом Ukrainian Gravity.
І вже збились із ліку, скільки спорт дисциплін вони відкрили для себе цього непростого року.
Надалі, команда працює над зйомками другої частини велосипедного фільму Black Soil.
Нагадаємо, що репостячи та залишаючи лайки, коменти під роботами Ukraine Gravity, ви допомагаєте розвиватись людям, які реально вкладають усі сили та серця в створення якісного контенту. Та стаєте дотичними до збільшення велоспільноти України: Youtube , сайт.

Що ж, до зустрічі на екранах, друзі!
Вам також може бути цікаво