Харчова добавка у вигляді гелю зі збалансованим комплексом вуглеводів, вітамінів та амінокислот для постачання організму енергією під час фізичних навантажень.
ВЖИВАННЯ
Енергетичні гелі Nutrixxion в основному використовуються під час фізичних вправ у циклічних видах спорту - тривалих кардіо навантаженнях таких як біг, велоспорт, плавання, тріатлон та інших, оскільки вони дуже швидко постачають організм енергією.

Тіло може поглинати близько 60 г - 90 г вуглеводів під час фізичних навантажень.
Гель Nutrixxion містить близько 30 г вуглеводів, тому ми рекомендуємо, залежно від навантаження, 2 - 3 гелі на годину.
Для кращого засвоєння організмом слід випивати близько 150 мл. рідини після кожного гелю.

Спочатку гелі використовували для витривалості велосипедисти, триатлети та бігуни, оскільки потреба в енергії для цих видів спорту може бути надзвичайно високою.

Проте сьогодні енергетичний гель використовується майже в кожному виді спорту, в якому організм покладається на енергетичний удар. Таким чином, ви можете застосовувати енергетичні гелі в командних видах спорту, таких як футбол, хокей на льоду, гандбол, а також і в плаванні, мото та автоспорті.
СКЛАДНИКИ
Мальтодекстрин, вода, декстроза, ізомальтулоза* (10%), таурин, екстракт гуарани, регулятор кислотності лимонна кислота, L-лейцин, хлорид натрію, L-валін, L-ізолейцин, хлорид калію, кофеїн, ароматизатор, консервант сорбат калію, аскорбінова кислота, нікотинамід, DL-альфа-токоферилацетат, кальцій-D-пантотенат, вітамін В6: піридоксину гідрохлорид, вітамін В1: тіаміну гідрохлорид, вітамін В2: рибофлавін, фолієва кислота, біотин, вітамін В12: цианокобаламін.
ОСОБЛИВОСТІ
  • Спеціальна суміш простих та складних вуглеводів
  • Містить BCAA (незамінні амінокислоти)
  • Містить ізомальтулозу, тому добре засвоюється та переноситься організмом
  • Широкий спектр ароматів
  • Без глютену
  • Без лактози
  • Легко відкривається
  • Зручний розмір упаковки
  • Приємна консистенція
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Продукт не повинен використовуватися в якості заміни різноманітного і збалансованого харчування, а також здорового способу життя!

Зберігати в прохолодному сухому місці. Зроблено в Німеччині.

Все про енергетичні гелі нашого бренду:

що це? для кого і навіщо це потрібно?

Детальніше в статті за посиланням тут