Меню
МЕНЮ
З кров'ю, характером та адреналіном:
Київська Сотка 2020.
Хоча відомий стокілометровий марафон відбувається в столиці з часів 2014-го, і з кожним роком росте масштабом та рівнем організації. Цьогорічний не зрівняється з жодним попереднім і підвів чітку лінію, що розділила все "до" та "після".
Дві тисячі велолюбителів віддавали шану Богдану Воєводіну, "людині-оркестру", що приклав чимало зусиль, щоб така величезна кількість людей дізналась і могла стати учасниками легендарного дійства.
Що ця «Сотка» особлива, свідчив навіть рядок на традиційній медалі фінішера, яку вручають усім учасникам, які подолали 100 кілометрів – «Quarantine edition». Заходи безпеки також були особливими. Учасники й організатори на старті й фініші мали вдягати захисні маски. Крім того, щоб обмежити контакти між великою кількістю людей, час перебування на стартовому полі був максимально скороченим, а нагородження переможців у різних номінаціях взагалі відбувся через два дні, 8 вересня, на території Київського велотреку.
Старт перегонів відбувався на вулиці генерала Наумова, що майже на виїзді з Києва, неподалік від станції метро «Академмістечко». Щоб уникнути великого скупчення людей організатори розділили брендовані намети та стартове містечко. Цього року, "Сотку" підтримувало три наші бренди: традиційно "Nutrixixon", "ABUS" та новий наш третій німецький бренд "SKS".

Опісля того, як учасники забрали свій стартовий пакет, вони могли підійти до намету ABUS докупити продукцію на гонку, підкачати колеса та потестити новинку року контролер тиску AIRSPY, приміряти топові шосейні шоломи. І паралельно підкріпитись в наших сусідів: канапочкою з салом в наметі Velobazar-у і запити це все діло безалкогольним пивом
Попереду традиційна жовта арка "Київської Сотки". Передгоночний мандраж, що збуджує та змушує ширше відкрити ще сонні очі. З хвилини на хвилини оголошують старт і починається рвань!
В нашому наметі розводять останню флягу ізотоніку і буквально летять на старт.

Авторух вулицями повністю не перекривали. Безпеку спортсменів забезпечувала безпрецедентно велика кількість екіпажів і особового складу Національної поліції, Муніципальної варти і волонтерів, що тимчасово обмежували рух автомобілів та пішоходів на окремих ділянках.

В котрий раз маршрут цього відомого веломарафону проходив через Ірпінь, і вже традиційно велосипедисти промчали ірпінськими вулицями — Озерна, Личака, Центральна, Соборна, Садова та Університетська.

Допоки між учасниками розпочалась запекла боротьба: в когось за першість, в когось із собою на витривалість. Ми спілкуємось із організаторами про цьогорічний обсяг проробленої роботи.

З Анею хіба обмінюємось поглядом підтримки і час від часу міцнющими обіймами. На цих тендітних плечах - все, що зараз відбувається на дорозі. І вона усією душею і передчуттями там. Не по людськи, забивати їй баки пустими балачками.

Сашко та Юра - наші вірні рятівники, страхували нас в катастрофічній підставі від Нової Пошти, але це вже зооовсім інша історія :)
Хлопці на максимум вклали зусиль для того, щоб кожен з "покатунів" залишився задоволеним.

В ході бесіди, чується з палатки поруч гучне та затяжне "Касья-я-янов вирвався вперід".

Тепер вже нас семеро кучкується над смартфоном, де з швидкістю світла один одного змінюють атлети. Так-так, ми всю пряму трансляцію були з вами і вболівали!
Красуні-дівчата від компанії Brunch підстрибують від захвату, а ми разом із ними. На фініш першим вривається Олексій Касьянов і стає переможцем Сотки 2020. "Бенг-бенг!"
Він подолав 100 км за 2 години, 3 хвилини і 42 секунди, на 50 секунд випередивши Андрія Корчака.
До слова, команда SkyFitness цього марафону забрала 3 медалі в свою скарбничку!
Андрій Гладкий із одеської команди Palmyra, попри своє жахливе самопочуття - перший у своїй віковій категорії!
Вразив нас і забрав наші сердечка й 80-річний киянин Володимир Соколов подолав 100 км на велосипеді МТБ за 4 години і 27 хвилин! Дякуємо вам, що надихаєте та переконуєте своїм прикладом - все можливо!!!
Такою, була для нас Київська Сотка 2020...
Що ж, саме час готуватись до наступної!
Підтримайте подію, залучайте наступного року всіх родичів та друзів, знайомих. І по дорозі на старт, забігайте в наш намет. Там вас завжди "зарядять" і підстрахують і обіймуть для підняття бойового духу!
До нових зустрічей, друзі :)
Вам також може бути цікаво