Меню
МЕНЮ
За її плечима понад 10 000 подоланих кілометрів та 20 бігових перемог.
Чому усі говорять про Роксану Бондаренко?
"- Я хочу придбати тобі подарунок, щоб заохотити твою працю над собою!
Що б ти хотіла отримати, донечко?
- Мам, купи, будь ласка, мені нові кросівки, щоб я могла бігти ще швидше та отримувати нагороди як ти!" - випалила Емма опісля того, як пробігла свої перші 500 метрів на Півмарафоні Нова Пошта.
Як я...
Вона ж навіть не здогадується, що саме їм: Еммі, Ніколь, Єві та Мішель (у мене четверо дітей) я завдячую тим, що навчилась дивитись на життя їхнім поглядом та досягати чудових результатів. Діти завжди отримують бажане, якщо справді щиро дуже цього хочуть.
Я перейняла цю філософію в моїх дівчаток.
Роксана Бондаренко — письменниця, блогерка, багаторазова переможниця півмарафонів, перший розряд на марафонські дистанції, кандидат в майстри спорту по тенісу, членкиня ФЛА (Федерації Легкої Атлетики), координатор відкритого забігу Lviv RunDay та амбасадор благодійного забігу PowerWoman.run, бренду Nutrixxion та бренду Compressport.
Впродовж життя, я часто відчувала, що застрягла, не знала куди рухатись і чим зайнятись далі. Мучилась над дилемою чи правильний життєвий вибір роблю.
Стан спустошення переслідував мене, ходив за мною п'ятами й з цим потрібно було щось вирішувати.
Мені допоміг навести лад в думках — спорт. Він завжди був в моєму житті.
До декрету на роботу бігала. Не люблю запотілих, брудних маршруток. Вибиралась в час, коли більшість людей ще ніжаться чи солодко потягуються в ліжку і місто винагороджувало мене магією та красою світанку.
Опісля народження моїх квіточок, хотілось тримати себе в формі та вже чогось більшого ніж просто біг наодинці.
Тоді мені хороший знайомий із бігового клубу "ShypShyna" запропонував пробігти ЧУ з бігу по шосе "Львівська десятка".
Емоції та результат, які я отримала на фініші дали мені розуміння чого я хочу насправді та мотивацію працювати над собою далі, покращувати результати.
Жовтневий Frаnkfurt Marathon 2019. Тут усе було вперше. Мій перший закордонний марафон.
І вперше, я бігла лише за своїми відчуттями, зовсім не звіряючись з годинником. Половина траси
(до 18-ти кілометрів) була ідеальною, а далі почалась проливна холодна злива, підійнявся скажений вітер. Я старалась сховалась від стихії в натовпі людей.
Вітер здіймав і куйовдив волосся, хаотично розкидуючи ним.
Темп учасників був дискомфортним для мене і все ж довелось обігнати їх. Протягом дистанції, я за порадами тренера Валерія Шажко періодично підживлювалась гелями та ізотоніком від Nutrixxion.
Енергетичний гель та енергетичний батончик – це два мої улюблені продукти Nutrixxion. Енергетичний гель особливо потрібний на довгі дистанції.
Нема енергії – є енергетичний гель. Завдяки цій добавці фінішувати мені вдається з повна енергії на швидкості. Енергетичний батончик – ідеально збалансована суміш для тривалого живлення організму під час навантажень. Коли я відчуваю голод, тоді саме батончик допомагає погасити ці відчуття, а різні смаки не встигають набридати.
Ноги самі принесли мене до фінішу. Все це було наче сон: світло прожектора осяює тебе наче голлівудський зірку; безліч рук, що звідусіль тягнуться дати тобі "п'ять", вітання, грім барабанів, вигуки, оплески та музика, щоб бітила в вухах.
І найрідніші діти, що чекають тебе в виставковому залі із яблуком та компотиком в руках. В їхніх очах читається гордість та запал. Мене наче струмом енергії та щастя огріває. В ці хвилини я усвідомлюю, це вже не просто хобі. Біг — це мій спосіб життя!
Роксана — амбасадор та натхненниця благодійного забігу про жіночу силу та здоров'я Power Woman Run, що відбувається на Трухановому острові. Цей забіг не про жалість та зітхання, він про те, якою сильною може бути мама, сестра чи кохана, якщо у неї є підтримка! Його місія — підтримати та допомогти жінкам у боротьбі з раком молочних залоз. По завершенню забігу організатори перерахують зібрані кошти в повному обсязі у фонд соціальної допомоги Національного інституту раку.
Пробігши безліч українських стартів, Роксана "підняла ставки" та має мету - пробігти 6-ть Major Marathons. Готується і паралельно залучає своїх дітей. Підготовка проходить в Стрийському парку у Львові. Щоденно двічі на день, жінка тренується. А дівчатка опісля школи, паралельно переймають досвід мами та наслідують її. Уроки також робляться на свіжому повітрі. Так краще засвоюється інформація і діти не сприймають їх як муку.
Роксана натхненниця багатьох матусь.
У 2021-році Роксана пережила важке розлучення із чоловіком.
Сила цієї жінки вражає, адже попри особисті негаразди, вона продовжила певно із ще більшою наполегливістю підкорювати світ.

Цьогоріч, вона стала тренером в 2-х клубах одночасно "Open Sport" та "Finisher. Long run with a progress".

Випустила омріяну роками авторську ювелірну прикрасу "Біг, як спосіб життя" та однойменну книгу. Останню презентувала на "Форум видавців 2021" у Львові.

Пройшла навчання та отримала сертифікацію від BLACKROLL.

Перемогла в номінації "Best Fitness inspiration" у конкурсі "World Bloggers Awards". Нагородження відбувалось в Каннах, на півдні Франції.

А також, отримала нагороду від "VA-magazine" в номінації "Топ-50 успішних жінок Львівщини".

І це ми ще про спортивні досягнення і нові підкорені п'єдестали не згадуємо!

Пишаємось нашою атлеткою та певні, що вона точно досягне усіх вершин, адже така в неї філософія :)
Вам також може бути цікаво