Меню
МЕНЮ
Протеїнові батончики
NUTRIXXION -
мало цукру, смачно
і корисно!
Тільки до кінця вересня:
4 батончики за ціною 3-х!
Протеїнові батончики NUTRIXXION - це низькокалорійні продукти з високим вмістом білка (близько 32%) та низьким вмістом цукру лише 1,5 г/батончик. У поєднанні зі збалансованим харчуванням та достатній фізичній активності протеїновий батончик є чудовим доповненням до дієти, для тих, хто активно займається спортом або ж намагається скинути зайву вагу. Протеїнові батончики можна вживати як перекус чи солодкий снек, покращуючи відновлення м'язів з мінімальним набором додаткових калорій.
Протеїнові батончики NUTRIXXION містять унікальну комбінацію білків та вуглеводів, що допомагає забезпечити організм енергією та додатковим білком для відновлення працездатності м'язів, без набору зайвих калорій. В той же час додавання молочного шоколаду з підсолоджувачами, робить батончик смачним та уможливлює його використання в якості десерту.
Протеїновий набір "3+1"
195
грн.
260
грн.
Під час тривалих та інтенсивних фізичних навантажень організм втрачає чимало енергії, а крім того для відновлення працездатності наші м'язи потребують «будівельний матеріал» - білок.

Смаки в наборі:
2 батончики з смаком "чізкейк"
2 батончики з смаком "кокос"
Рекомендації по вживанню:
Протеїнові батончики NUTRIXXION в першу чергу підходять для споживання після фізичних вправ, а також як смачні перекуси між прийомами їжі. Добова потреба білка у людей, які активно займаються аеробними видами спорту (біг, велоспорт, плавання та ін.) становить близько 1,2-1,5 г на кілограм маси тіла. Один протеїновий батончик NUTRIXXION містить близько 11 г білків.
  • 1-2 батончики після фізичних вправ
  • 1-2 батончики протягом дня як перекуси між основними прийомами їжі
Протеїнові популярні в першу чергу у силових видах спорту й використовуються як для набору м'язової маси, так і для стабілізації, зменшення ваги. В той же час, сьогодні протеїнові батончики активно використовуються практично в усіх видах спорту для пришвидшення відновлення м'язів.

Протеїнові батончики NUTRIXXION можна успішно застосовувати як в індивідуальних, так і командних видах спорту, таких як футбол, хокей на льоду, гандбол, а також і в плаванні, мото- та автоспорті.
Вам також може бути цікаво