Харчова добавка у вигляді гелю зі збалансованим комплексом вуглеводів, вітамінів та амінокислот для постачання організму енергією під час фізичних навантажень.

УВАГА: термін придатності гелів до 27.03.2023

Окрім усіх переваг звичайного гелю, кофеїновмісні гелі забезпечують додаткову стимуляцію. У своїй продукції Nutrixxion використовує кофеїн з екстракту гуарани, що значно краще засвоюється організмом ніж кавовий аналог.

Гуарана містить чистий кофеїн, який потрапляючи в організм рівномірно надходить у кров, надає бадьорості на тривалий період часу і діє набагато м'якіше за каву.
Гуарана не викликає збудження, серцебиття, безсоння та інших негативних наслідків. А, навпаки, нормалізує серцевий ритм і може застосовуватися як заспокійливий засіб при похміллі, болях, невралгії, покращує пам'ять і концентрацію уваги.

Таурин – органічна речовина, що додає бадьорості, знімає втому та підвищує працездатність. Цінується за свої властивості розширювати кровоносні судини і збільшувати обсяг крові в організмі, що покращує всмоктуваність багатьох поживних компонентів і постачає м'язи необхідним киснем, азотом та глюкозою.

Маса гелю 44 г. Кофеїн 80мг.