Меню
МЕНЮ
Велокоманда "Palmyra".
Як створювалась одна із найдавніших велокоманд України?
Вам знадобиться 4 хв. для прочитання цього тексту

Атлети Nutrixxion

Дмитро Шабашов - засновник та лідер команди Palmyra.
Дмитро Нанакі - велоатлет команди Palmyra, чемпіон, майстер спорту з бігу.
Руслан Старченко - велоатлет команди Palmyra, майстер спорту з шосе.
Наполегливість моє друге ім'я, перше - Діма Шабашов.

Давним давно, коли велоспорт в Україні з маленького зернятка намагався прорости хоч кудись, я - юний велосипедист хотів розвиватись і знайшов в сусідньому місті велокоманду "Геліос". Зібрав декількох однодумців. І ми дружно покрутили педалі в Чорноморськ. Між нами літав дух суперництва. Було цікаво мірятись силами. Проте згодом все рідше в нас співпадали спільні тренування.
Відстань швидко зруйнувала ентузіазм.
Тож, я задумався над тим, щоб організувати свій проєкт із товаришами безпосередньо в Одесі.
Ми з напарником тривалий час шукали тренера, який зумів би нам вималювати чітке уявлення, як велопроєкт вибудовується, як його розвивати та підказав би яким чином і де шукати спонсорів.
Нічого не трапляється випадково. Засвоїв це з того часу.
Намагання влаштувати особисте життя, привело до знайомства із нашим тренером.
Так, заснувалась спільна справа. І вже через мінімальну кількість часу ми оголосили про набір спортсменів в команду.

Як і в будь-якому починанні: в нас хоч відбавляй мрій, запалу і натхнення; довкола молодих пацанів одразу згрупувалося коло скептиків та критиків, які все краще знали.
На словах.
Palmyra - назва команди з'явилась через місцеве прізвисько міста Одеси: Південна Пальмира (перлина). Команда була заснована у 2014 році.

Від початку підхід до організації був дуже серйозним та грунтовним.

В Palmyra можна потрапити лише двома шляхами:
У нас є дочірнє підприємство OUTDOOR TRAINING:
Спочатку людина проходить навчання там.
Зазвичай це займає більше року, а згодом ми розглядаємо її кандидатуру на вступ до команди. Або ж це професійні спортсмени, тоді підписуємо із ним контракт.
Шлях до першої перемоги не був простим — для цього необхідно було активно тренуватися, незважаючи на те, що до команди відібрали кращих.

Кульмінацією командної роботи та першою перемогою стало отримання "Жовтої майки лідера", яку завдяки майстерним командним діям здобув капітан команди Дмитро Шабашов на дводенних змаганнях "Гран Прі Чорноморця", яка проходила в місті Одеса. Це відбулося вже через пів року від офіційної дати реєстрації команди. Але це був тільки початок — з цієї перемоги і почався шлях команди до успіху на змаганнях.
Я був на вершині щастя! Нарешті, ми із Андрієм Гладким (тренер Palmyra, майстер спорту України) побачили результат своєї кропіткої праці і це дуже перло продовжувати з максимальним запалом! Ми почали тренуватися: рано вранці, пізно ввечері, в дощ, в спеку — все для того, щоб стати кращими. Пройшло зовсім небагато часу, і перша перемога не змусила себе чекати — я зійшов на першу сходинку п'єдесталу «Гран Прі Чорноморця», де раніше ми навіть і до першої десятки не наближались.

Далі життя перетворювались в суху статистику: участь в різноманітних змаганнях та призові місця. Ми смачно втерли ніс, тим хто в нас не вірив!
Це завжди додавало ще більше сил!
Сезон змагань 2015 року можна охарактеризувати для нас як рік великих змін — в середині сезону ми об'єдналася з національною збірною Ізраїлю — командою "Динамо", і вже новим складом вийшли на міжнародну гонку «Odessa Grand Prix».

Через рік успішної співпраці між збірною командою Ізраїлю та велосипедною командою «Пальмира» в 2016 році було прийнято рішення про зміну назви клубу на «Динамо Пальмира». Зазнала змін також і командна форма — ліврея повністю змінилася, і тепер основними кольорами стали помаранчевий, синій та білий — що перегукується із забарвленням форми Ізраїльської велосипедної команди Динамо.
Загалом, під час усього 2016 року, Пальмира активно брала участь у змаганнях — на її рахунку було більш ніж 30 офіційних одно- та багатоденних стартів по шосе та крос кантрі. Команда змогла додати до своєї скарбнички більше 50 медалей та дипломів. Важливим кроком розвитку стало те, що Пальміра отримала ліцензію від Федерації велоспорту України, та встигла відзначитися на 6 міжнародних стартах, більшість яких виявилися досить вдалими для Олексія Кончина: починаючи від Horizon Park, де у категорії Masters він здобув перше місце та Grand Prix Mukachevo Masters — де також посів першу сходинку, до Tour Of Poland — де зайняв третє місце у загальному заліку.
Насправді, завдяки завзятості команди тут можна було б зайняти більшість простору перераховуючи стоптані п'єдестали та випите шампанське. Історія Palmyra приклад того, як можна взяти і вирішити проблему, а не шукати тисячі відмовок.

Проте, зупинятись на досягнутому ніхто не збирався.
Тож, члени клубу увірвались в Федерацію спорту Одеси і відновили її з нуля, вдосконалили.
За рік вдалось повернути топових гонщиків та провести кілька успішних перегонів.
Також, цьогоріч команда готує сюрприз, який втішить усіх її прихильників. Слідкуйте за новинами на їхніх сторінках :)