Меню
МЕНЮ

Що таке Imunn Protect +
Найактуальніший шот цього року!
Складна та інтегрована робота імунної системи потребує цілої низки специфічних мікроелементів.

Серед них особливо важливу роль відіграють вітаміни А, D, С, Е, В6 та В12, фолат, цинк, залізо, мідь та селен, які функції яких синергетичні на кожному етапі імунної відповіді. Достатня кількість цих мікроелементів необхідна для забезпечення належної роботи фізичних бар'єрів та імунних клітин.
Однак, щоденне споживання мікроелементів, необхідне для підтримки імунної функції, може бути вищим, ніж рекомендовані дієтичні норми.

Хоча наявні на сьогодні дані не є остаточними. Актуальні дані вказують на те, що добавки з кількома мікроелементами з підтримуваною імунною функцією можуть модулювати імунну функцію та зменшити ризик захворювань.

Мікроелементи, що мають найвищі докази ролі в підтримці імунітету - це вітаміни С і D та цинк.
Однак щоденне споживання мікроелементів, необхідне для підтримки імунної функції, може бути вищим, ніж рекомендовані дієтичні норми.

Наприклад: при інфекційних захворюваннях, стресі, інтенсивних фізичних навантаженнях, високому рівні забруднення довкілля і т.д.
На разі, здорова доросла людина потребує в нормі на день:

 • Вітамін С – 70-80 мг

 • Вітамін D – 5 мкг в середньому 200 МО (міжнародних одиниць) на добу.

 • Цинк - 12-15 мг

 • Селен – 50-70 мкг
Харчовий додаток Nutrixxion Immun Protect+ (60 мл.) - містить вітаміни C (1 г) та D3 (2000 МО), а також мікроелементами цинк та селен.

Його створено аби зміцнити імунну систему, а також підтримати здоров'я кісток та м'язів.

Розберемо кожен із вітамінів детальніше:

Вітамін С - водорозчинний вітамін, який виконує чимало важливих функцій в організмі, серед яких можна виділити: участь у синтезі колагену, підтримка здорової шкіри, поліпшення засвоєння заліза, зміцнення імунітету.

Доступність антиоксидантів (наприклад, вітамін С) може бути особливо важливою під час великих фізичних навантажень, коли окислювальний стрес зростає. Сильний дефіцит вітаміну С призводить до потенційно смертельної цинги. Цинга характеризується ослабленням колагенових структур, що призводить до поганого загоєння ран та порушення
Вітамін D – жиророзчинний вітамін (про-гормон), що існує у вигляді кількох форм:
- кальциферолів.

Біологічна роль кальциферолів пов'язана з їх активною участю в рості та ремоделюванні кісток, обміні кальцію (стимулюють засвоєння цього елемента з відкладанням його у кістках), зменшення запальних процесів та підтримка активності клітин імунної системи, а також модуляції росту клітин, метаболізму глюкози, роботи м'язів.

Згідно останніх даних, близько 1 млрд людей у всьому світі спостерігається дефіцит вітаміну D, в т.ч. у понад 35% європейців. При дефіциті вітаміну D у спортсменів підвищуються ризики: стресових переломів, респіраторних інфекцій та травм м'язів.

Як показують дослідження, додатковий прийом вітаміну D може допомогти запобігти розвитку остеопорозу, а також на 15% знизити ризик переломів.
Є також дані, що добавки вітаміну D збільшують силу верхніх і нижніх кінцівок. Подальші дослідження повинні зосередитись на його впливі на м'язову силу, витривалість та максимальну силу.

Рекомендації щодо додаткового прийому вітаміну D відрізняються у різних країнах та професійних товариствах.

Ендокринологічне товариство підрахувало, що 600–800 МО недостатньо для забезпечення адекватного рівня вітаміна D, і підвищило рекомендований прийом до 1500–2200 МО / добу для осіб, які не знаходяться достатньо на сонці, щоб підтримувати адекватні рівні вітаміну D.

Цинк – мікроелемент, який необхідний для роботи понад 300 ферментів наших клітини, які беруть участь у багатьох ланках клітинного метаболізму. Він потрібен для синтезу колагену сприяє загоюванню ран.

Цинк має критичне значення для роботи імунної системи людини: дозрівання імунних клітин; знищення патогенів всередині клітин; продукції інтерферону; нормальному протіканню запальних процесів. Ми маємо отримувати цинк щодня, оскільки наш організм не може його запасати і надлишок просто виводиться з сечею.

Підвищену потребу у цинку мають вегетаріанці (через низьку засвоюваність з рослинних джерел); вагітні, а також мами, які годують грудьми; немовлята віком від 6 місяців до 1 року.
Селен - це найважливіший елемент антиоксидантного захисту організму. Вітаміни, флавоноїди, коензими не можуть замінити селен. Він входить до складу глютатіонпероксидази - ферменту, знешкоджує найнебезпечніші і агресивні вільні радикали. Крім того, селен підвищує продукцію інтерферону гамма, а також сприяє поділу імунних клітин та продукції антитіл. Дослідження, що вивчають роль вірусної інфекції селену, свідчать про те, що добавки селену до 200 мкг / день (тобто вище, ніж RDA 55 мкг / день у дорослих можуть використовуватися як доповнююча терапія.

Показано, що антиоксидантна дія вітаміну С та протизапальна дія вітаміну D можуть покращити імунну толерантність (стійкість до інфекцій), пом'якшуючи надмірне пошкодження тканин під час інфекції
  З огляду на наявні дані можна підсумувати, що харчовий додаток Nutrixxion Immun Protect буде корисним для:

  • посилення антиоксидантного захисту тканин організму;
  • стимулювання різних ланок імунітету;
  • забезпечення організму достатньою кількістю мікроелементів (вітаміни С і D, цинк, селен) при підвищених потребах (високий рівень стресу, особливості дієти, екологічна ситуація та ін.);
  • при інтенсивних фізичних навантаженнях.
  Вам також може бути цікаво