Напій Endurance Drink NUTRIXXION – було розроблено саме для тих, хто займається ігровими видами спорту та видами спорту на витривалість. Це універсальний напій-ізотонік, який створено аби забезпечити усі потреби організму під час інтенсивних аеробних навантажень!

Спортивний напій окрім збалансованої суміші вуглеводів містить важливі мінерали, вітаміни, амінокислоти (BCAA) та L-карнітин.

Окрім збалансованої суміші вуглеводів у складі спортивного напою Endurance Drink NUTRIXXION містяться важливі мінерали, вітаміни, амінокислоти (BCAA) та L-карнітин, які допомагають протіканню метаболічних реакцій, прискорюють відновлення водно-сольового балансу та покращюють нервово-м'язову провідість.
ВЖИВАННЯ
Напій Endurance Drink NUTRIXXION - є ідеальним супутником для всіх, хто займається спортом! Його можна використовувати практично для будь-якого виду спорту, в будь-який час як джерело рідини, енергії чи електролітів.

Ми рекомендуємо вживати:

  • 2 мірні ложки відновлювального напою (30 г) розчинені в 500 мл води
  • кожні 15 хвилин по 150 мл напою під час фізичної активності
  • 5 порції на день.
СКЛАДНИКИ
Мальтодекстрин (27,80%), декстроза (27,15%), фруктоза (26%), ізомальтулоза* (9,5%), регулятор кислотності лимонна кислота, цитрат натрію, ароматизатор, L-карнітин-тартрат, порошок соку буряка, хлорид калію, L-лейцин, карбонат магнію, L-ізолейцин, L-валін, аскорбінова кислота, DL-альфа-токоферилацетат, нікотинамід, кальцій-D-пантотенат, піридоксину гідрохлорид, вітамін В1: тіаміну гідрохлорид, вітамін В2: рибофлавін, фолієва кислота, хром-III-хлорид, біотин, вітамін В12: цианокобаламін.
*Ізомальтулоза є джерелом глюкози і фруктози

ОСОБЛИВОСТІ
  • Під час тривалих та інтенсивних фізичних вправ разом з потом ми втрачаємо воду та електроліти. Тому, важливо своєчасно та швидко забезпечувати організм енергією, а також компенсувати втрату рідини та мікроелементів. Окрім унікальної комбінації вуглеводів, ізотонічний напій Endurance Drink NUTRIXXION містить вітаміни та мінерали, амінокислоти ВСАА, які допомагають м'язам частково компенсувати втрачені під час фізичних навантажень компоненти. Відновлювальний напій створено для швидшого відновлення запасів енергії та прискорення регенерації м'язів.

    Напій Endurance Drink NUTRIXXION можна використовувати як джерело енергії як перед фізичними навантаженнями, так і у якості енергетичного напою під час занять спортом.
    Його спеціальна вуглеводна суміш забезпечує оптимальне засвоєння організмом.
    Обсяги вживання спортивного напою залежать від багатьох факторів в тому числі ваги тіла, рівня втоми, погодніх умов. Спортивний напій також доступний як XX-Force, з кофеїном 80 мг і таурином 500 мг.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Продукт не повинен використовуватися в якості заміни різноманітного і збалансованого харчування, а також здорового способу життя!

Зберігати в прохолодному сухому місці. Зроблено в Німеччині.

Все про ізотонічні напої нашого бренду:

що це? для кого і навіщо це потрібно?

Детальніше в статті за посиланням тут