Меню
МЕНЮ
Makeba in da house!
Нарешті вдома! Могли б подумати учасники "Makeba cycling school" повернувшись з Іспанії на рідні землі. Допоки не прочитали коментарі під сюжетом "1+1" про повернення їхнього літака, де люди віртуально спалювали їх живцем.
Makeba cycling school - перша школа шосейного велоспорту для дорослих. Підбирають велосипед, закохують у велоспорт, готують тріатлетів-аматорів по велочастині.
Makeba Spain Camp мав тривати 15 днів. Було 19 учасників, два тренери та чудоводій-технічка-фотограф-відеограф. Двоє з учасників не встигли долетіти на кемп, бо стало зрозуміло, що ситуація погіршуватиметься.

До 17 березня (закриття авіасполучення) за космічні кошти одній членкині Макеба довелось покинути кемп у зв'язку із трагічними подіями в родині та двом — через те, що вдома залишились 4 дітей із нянею, і перебувати карантин в Іспанії стало неможливим. Усі ці люди досі на самокарантині.

Решта ж зостались чекати або кінця карантину, або евакуації.Тим часом в Іспанії заборонили кататись на велосипедах, виходити на вулицю і навіть на територію котеджного містечка, в якому усі проживали. Стало справді тривожно. Можливість взяти квитки до України з'явилась на 21 березня з Аліканте.
Щоб уникнути контактів з людьми, оскільки до того Макебасики перебували в безпечній ізоляції, було прийняте рішення взяти в оренду двійко бусів і довезти учасників кемпу до аеропорту. Забукані буси проігнорували зобов'язання і кантора виявилась просто зачиненою. Пощастило, що поруч була відкритою інша, але пару нових сивих волосин з'явилось.За додатковий кошт взяли місця в літаку так, щоб сидіти в купі та максимально відмежуватись від інших. Наче б то усе налагоджувалось, аж допоки по прильоті весь літак не запустили в тісне приміщення, де довелось із дві години чекати, поки у всіх візьмуть експрес-тести на корону (які щось показують на 5-6 день від початку типових симптомів, тобто безглуздо).
До Києва приїхали 4 машини, три з яких — учасників кемпу, водії всі пересіли в одну машину, щоб їхати назад, а іспанські кемпери у три інші, аби нікого не інфікувати в разі, якщо хтось таки підхопив вірус.
Зараз всі вони у своїх «Санжарах», самоізольовані по домах, виселивши своїх рідних або зорганізувавши собі індивідуальне проживання протягом наступних 14 днів. Це свідоме і незворушне рішення.
Тим часом тренери з велосипедами, водієм та бусом наважились "штурмувати" суходіл.
Все це під «іспанські кордони закриті», «Франція не пускає», «в Німеччину не заїдеш», «Австрія відкрила коридор з 21:00 до 5:00 для транзиту». З величезним хвилюванням вони змогли дістатись аж до кордону Австрія/Угорщина, та враховуючи, що вже була 3:45, їх не пропустили далі, завернувши в ближнє австрійське село для «поїсти/відпочити» до вечора. Ввечері таки змогли виїхати та наступного дня всі живі, здорові, але сильно втомлені, вже були на місці. Зараз також ізольовані від рідних і чужих.

Ми тримаємо кулачки, аби з усіма Макебасиками, що повернулись усе було якнайкраще і нехай віруси обходять вас далекими дорогами!
Команда Nutrixxion також хвилюється та очікує на повернення ще однієї нашої атлетки з Кіпру — Вікторії Пожиганової!

Посилання на оригінальний допис Makeba - тут