Меню
МЕНЮ
Той, перед ким не встояла навіть норвезька стихія!
Вам знадобиться 4 хв. для прочитання цього тексту
Я розганяюсь і з головою застрибую в прохолодну воду Балтійського моря. Мене повністю поглинає блакить, зливаюсь із нею. Руками розганяю важкі хвилі та кидаю їх позаду себе. Відчуваю кожен м'яз свого тіла. Концентруюсь на власному диханні. Розум ясний та налаштований на боротьбу із соленою стихією.
Ситуація, різко змінюється за декілька метрів до фінішу дистанції.
Я з тваринним жахом в очах усвідомлюю, що в мене зараз зведе обидві ноги. Темрява з дна пильно вдивлялась в мене і від цього ставало моторошно й смертельно страшно.
Клята судома сильніша за мене! За мої бажання! За мою мету!
Розпач та глибоке розчарування охоплює мене. Знаходжу останні сили та через тяжкий ком в горлі кричу з проханням про допомогу. Сходжу з дистанції.
Таким для Миколи Тарана був Ironman 70.3 в Гдині.
Проте, ця ситуація не лише зміцнила хлопця,
а й стала хорошим поштовхом і стимулом для майбутніх змагань.
Микола Таран — бігун-ультрамарафонець українських, європейських та американських стартів (подолав близько 50-ти українських, американських та європейських марафонів), міжнародний пейсмейкер, спартанрейсер, трейлранер, тріатлоніст, атлет бренду Nutrixxion та співзасновник онлайн-журналу
THE RUNNERS.
В мене завжди був пунктик на саморозвитку.
Підкоривши Half марафони та марафони України та Європи, я зажадав більшого. Потрібно було вигадати для себе пекельніший виклик. Такий, на який не наважувався ніхто з земляків досі.
Мені завжди імпонувала Норвегія: заворожуюча природа, велич кораблів, дух непереборних суворих велетнів-вікінгів!
Головна мета, яка не давала мені спокійно спати, розбурхувала свідомість і тягнула магнітом до Осло — участь в Oslo Triple 73 км!
Я і раніше пробігав дистанції тривалістю 50 чи 100 км, проте ця траса була для мене особливою: цей забіг передбачає послідовне проходження трьох дистанцій: марафону, півмарафон та 10 км і має обмеження в часі.
Марафон: 4 години й 20 хвилин.
Півмарафон: 2 години й 10 хвилин.
10 км: 1 година 45 хвилин.
Рельєф для проходження всієї дистанції містив: горби, велетенські перепади, підйоми та спуски, в деяких місцях можна було бігти по прямій трасі при асфальтовому покритті, а в парку — щебінь. Траса дуже важка і рідко хто із європейців наважується на неї, оскільки ми звикли геть до інших кліматичних умов. Я - перший українець, який наважився здолати її... Двічі!
Чому так? Опісля мого першого забігу трапилась прикрість — на рідних землях мою норвезьку медаль поцупили.
Тож, я вирішив, що якось несолідно не мати матеріального доказу про моє звершення і я повернувся наступного ж року!
Шалений заряд енергії для подолання дистанції дарують вболівальники, що вигукують мотиваційні фрази, щось на кшталт: "Відчуй себе вікінгом!" чи просто дають "п'ять" по дорозі, а також мене дуже виручив Nutrixxion Magnesium+B6, прибивши мого давнього триклятого ворога — судому. Я фінішував 11-тим серед
120-ти учасників!
Мене розпирала гордість, що гідно представив Україну та показав, що ми сильна нація!
На 2020-ий рік Микола кидає собі новий виклик - повернутись в Осло та пробігти Ecotrail вже 80-ть кілометрів та податись на рекорд України: перший українець що фінішував на марафоні в Олесуні!
Із 2021 року, хлопець рекордсмен України!
Експерти НРР (Національний Реєстр Рекордів) визнали і вручили Миколі офіційний рекорд України, як єдиному українцю, що наважився двічі здолати забіг у Осло.
Вам може бути цікаво
Переглянути всі статті блогу